O zakladatelce Hostessmart Tereze Furmánkové

Tereza se věnuje hostesingu a foto-modelingu již od svých 18 let. 

 

Mnoho let čerpala znalosti a zkušenosti ve spolupráci s mnoha hostesingovými agenturami.

Postupem času však nabyla dojmu a poznatků, co jí v tomto odvětví chybí a kde spousta agentur dělá chybu.

Proto založila Hostessmart (inteligentní hosteska). Hosteska nemá být pouze ozdobou stánku na veletrhu. Je to první osoba, která přijde s klientem do kontaktu, proto krása nestačí. Je potřeba firmu řádně reprezentovat také mluveným slovem. Detaily akce jsou dle Terezy nejzásadnější, protože právě detail může znamenat při eventu nebo firemní akci rozdíl mezi úspěchem a ostudou. "Jsem přítomna na každé akci, abych si hostesky zkontrolovala a ověřila si, že je vše v pořádku a klient je se slečnou spokojený. Nedokáži pochopit, že některé agentury si nedokáží zajistit příchod hostesek na místo včas", říká sama Tereza.

 

"Věnuji se každému detailu a snažím se vždy vyjít klientovi vstříc, aby celá akce dopadla úspěšně. Přeci jen jde o klientův business, který naše hostesky reprezentují", dodává.

Píše se o nás

www.positivJE.cz.jpg
31484819_586402271726700_200373981997642
hhhh.png

Tereza je Vám schopna zajistit:

Tereza je Vám schopna zajistit konferenční prostory, ale také výstavní expozice. Díky spolupráci s dalšími firmami  je schopna zajistit stejně jako za hostesky přijatelnou cenu i za prostory nebo Vás stánek na veletrhu či konferenci. 

Tereza je Vám schopna zajistit fotografické služby, ale také líčení pro Vámi vybrané hostesky (jednotný makeup).

logo_kattyvisage_-_opravené.jpg